Witamy w świecie  Photo Verso  .........                  


gdzie pasja do fotografii, kreatywność i profesjonalizm zabierają naszych klientów w świat niezapomnianych wrażeń i gwarantują im nieprzemijającą pamiątkę w postaci wykonanych przez nas zdjęć. Nasza oferta skierowana jest  zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych.

Jest to: fotografia ślubna, fotografia dziecięca, fotografia portretowa, sesje brzuszkowe, niemowlęce, buduarowe oraz obsługa fotograficzna eventów firmowych, jak również fotografia nieruchomości i architektury.


Fotografia ślubna jest jedną z najważniejszych dziedzin naszej działalności, gdyż wiemy jak istotne jest posiadanie wspaniałych zdjęć ślubnych, które w postaci odbitek, pokazu slajdów lub foto-książki są niezapomnianą pamiątką z tego ważnego wydarzenia jakim jest ślub. Fotografując uroczystości ślubne, zaręczyny,wieczory panieńskie

i kawalerskie oraz wesela zapewniamy przyjazną atmosferę i dyskrecję, aby ich uczestnicy czuli się swobodnie

i wspaniale się bawili mimo obecności fotografa. Z największą uwagą wsłuchujemy się w oczekiwania klientów

i uzgadniamy najdrobniejsze szczegóły, aby zapewnić im niezapomnianą pamiątkę z uroczystości ślubnej. Sesje plenerowe, narzeczeńskie czy zaręczynowe odbywają się w wybranym przez Państwa terminie i lokalizacji.


Fotografia dziecięca, którą również mamy w swojej ofercie wymaga wiele cierpliwości i zaangażowania, jak również odpowiedniego podejścia do dzieci, aby zapewnić im radość i uśmiech na twarzy podczas sesji fotograficznej, co zapewniają nasi profesjonalni fotografowie. Przy sesjach noworodków proponujemy dojazd do klienta i skorzystanie z naszego przenośnego studia aby zapewnić komfort zarówno dzieciom jak i rodzicom w ich naturalnym, domowym otoczeniu . Proponujemy również sesje rodzinne w domu klienta,w plenerze lub w studio.


Fotografia eventowa obejmuje wszelkiego rodzaju spotkania integracyjne, imprezy firmowe i wszelkie inne wydarzenia organizowane głównie przez firmy dla swoich pracowników.


Fotografia nieruchomości skierowana jest przede wszystkim do biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Profesjonalnie wykonane zdjęcia domu, mieszkania czy to przeznaczonego do sprzedaży czy wynajęcia jest gwarancją przyciągnięcia zdecydowanie większej liczby zainteresowanych. Pierwszym impulsem do otworzenia ogłoszenia na stronie internetowej jet przykuwające uwagę profesjonalnie wykonane zdjęcie. Oferujemy również wykonanie zdjęć innych obiektów typu restauracja, biuro, sala konferencyjna, które mogą służyć do umieszczenia

w folderach reklamowych.


Jesteśmy otwarci na wszelkie  sugestie czy wymagania naszych klientów. Podczas spotkania poprzedzającego przyjęcie zlecenia szczegółowo omawiamy zakres i charakter naszej pracy i wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Po wykonanym zleceniu zdjęcia podlegają obróbce, jeśli to konieczne również retuszowi aby zapewnić najwyższą jakość odbitek i pełną satysfakcję naszym klientom. Zapraszamy do współpracy.                             ...........LOOK GOOD........FEEEL GOOD..........PHOTOVERSO..........